SEKSIISU LÄINUD! Mees jättis naise maha, kuna ta sarnanes oma emaga
pilt: Shutterstock

Armastuse ja kire maailmas võib ette tulla ootamatuid takistusi. Näiteks nagu see, kui naine on liiga oma ema sarnane. "Kust mina pidin teadma, et see mulle nii traumeerivalt mõjub," räägib Sander (30) Buduaarile ainukesest põhjusest, miks ta otsustas naisest lahku minna. "Mul lihtsalt ei tõuse enam ja nii ei saa ju noored inimesed elada, kui partner huvi ei paku."

Sanderi sõnul kadus tal kirg oma naise vastu pärast seda, kui hakkas nägema naise ja ämma suurt välist sarnasust. "Alguses ma seda ei märganud, aga pärast lapse sündi hakkas ämm rohkem meil külas käima ja last hoidma ning ühel hetkel ma avastasin, et nad on täpselt teineteise koopiad."  Sander räägib, et iga kord voodis tekkis tobe tunne, nagu seksiks ta oma ämmaga. "Ühel hetkel avastasin, et suudan seksida vaid purjus peaga, muidu ei saa hakkama. Nad on lihtsalt nii sarnased, lihtsalt üks on 30 aastat vanem, paksem ja rohkem kortsus. Paraku hakkab see sarnasus ajudele ja nagu kõik teavad, käib just sealtsamast ka seksi ON-OFF nupu sisselülitamine. See tunne ja teadmine, et naine on varsti täpselt samasugune nagu ämm, aina süvenes ning ühel hetkel ma enam ei suutnud seksida." Seksivaba elu kestis ligi aasta.

Sander, kes on nüüdseks kaks nädalat naisest lahus elanud, ütleb et ei petnud naist kordagi, kuigi võimalusi selleks oli omajagu. "Mul on siiski lugupidamine ja armastus alles, kuigi tõmme on läinud! Ja sellest on väga kahju. Kui vaid oskaks seda taastada, siis taastaks, ausõna! Sest perekond on mulle oluline ja ma pole mingi ringitõmbaja. Aga nii pole ju mõtet koos olla meie vanuses, et seksitakse vaid purjus peaga. Ma ei ole ju mingi 50, et seks pole oluline!"