MAIAN ESITLES OMA UUT SINGLIT "Palava pudru"
Fotod: Margus Johanson

Eelmisel aastal kuulajaid uue ja eestikeelse imagoga üllatanud Maiani hitt „Sinise leegiga“ sai järje urban-sugemetega loo „Palava pudru“ näol. Laulule valmis ka video, mis sai üles võetud sügiseses Londonis.

„Palava pudru“ lugu sündis Universal Musicu korraldatud laulukirjutamislaagris, kus osalesid artistid, laulukirjutajad ja produtsendid Eestist, Soomest, Rootsist ning Lätist. Lugu sündis sama grupi koostöös, kes on ka „Sinise leegiga“ taga: Tom Olaf Urb, Kaspar Kalluste ning Soome produtsent Rafael Elivuo, kes andis lisapanuse muusika poolele. Taustavokaaliga rikastas lugu Tom Olaf Urb ehk Reket isiklikult.

Täna, 14. märtsil esitleti lugu Rotermanni Carmen Cafes lõbusa hommikusöögiga. Kohal olid Maianit toetamas mitmed kohaliku muusikaturu tegijad ja sotsiaalmeedia säravamad tähed Elina Born, Jüri Pootsmann, Emily J, Jennifer Cohen, Kristina Pärtelpoeg, Liina Ariadne ja Martti Hallik, Madeleyn, Näljane Nelik, Liis Velsker, Fitloora, Marleen Muhuste ning tuntud meedia- ja raadioinimesed.

Uus singel on kõlab tänasest raadiotes ja alates südaööst saadaval kõigil digitaalsetel platformidel. Reede hommikul kell 10 on „Palava pudru“ video vaadatav Youtube'i kanalil.